Перейти к содержимому

automobiles

Фотография

АІС такий АІС

Написано Mithgollor , 29 Апрель 2016 · 1 297 Просмотров

АІС такий АІС Відігнав сьогодні зранку машину на АІС на газове ТО. Вже час, аж кричить - фільтри позабивались так що машина нещадно тупить коли намагаєшся "дати газу". Особливо це помітно при старті з місця. Крім того заодно дав їм завдання замінити втулки стабілізатора (дав куплені мною тойотовські) та перевірити ходову, бо щось почало гриміти, особливо на частих невисоких бугорках.
Також нещодавно помітив перші плями ржі на ЛКП під хром-накладками на капоті та на кришці багажника тому вирішив не тягнути з цим а відразу погукав гарантійщика і показав йому ці місця. Той щось довго стояв мригав і гортав сервісну книжку а потім видав такий перл:
"мы конечно отправим на Киев запрос на то гарантийный это случай или нет... но тут у вас в сервисной книжке указано что вам заливали ваше масло на ТО-1 а не наше поэтому скорее всего машина снимается с гарантии"
на всі мої слова про те що гарантія на автомобілі Джилі дається окремо на агрегати та на корпус і ЛКП, про те що масло ніякого відношення до ЛКП не має він вперто блеяв про якусь
"общую гарантию на автомобиль" і що "эта замена масла - причина утери гарантии на автомобиль".
Хоча масло вони міняли самі і сертифікат відповідності до масла я їм надавав.
Видно що АІС Кременчук просто хоче зіскочити з гарантійного випадку і шукає якусь одговірку. Вангую що це буде ще та тяганина і треба одразу буде писати на офіційного представника Джилі і на їх головну контору.
Сентябрь 2018

П В С Ч П С В
     12
3456789
10111213141516
17181920 21 2223
24252627282930

Последние записи

Последние комментарии